Realizacje

Poniżej zdjęcia z przykładowych realizacji
Budowa na Jelenicy

Budynek z bala o gr. 40 cm na obce pióro, połączony w narożnikach na węgły. Od zewnatrz belki przyokraglone, a od wewnatrz fazowane. Wykonanie budynku w stanie "pod klucz" w Ustroniu.

Budowa Kraków "1"

Przy współpracy z firmą Teem-Bud z Krakowa wykonaliśmy kompleksowo całą więźbę dachową wraz z wykonaniem pokrycia z dachówki BRASS celtycka oraz wykonaliśmy wszystkie okucia oraz rynny obudowane z blachy na rąbek stojący w kolorze grafitowym.

Budowa "Patric i Christina"

Budowa "Patric & Christina"
Całość konstrukcji realizowana z starego drewna połączona z nowoczesnością, pokrycie z blachy na rąbek stojący oraz tylna dobudówka pokryta membraną EPDM na, którą jest montowany parzony modrzew rustykalny 3 klasy. Całość prezentuję się super. Mamy nadzieję, że Wam także się podoba.
Ponad 100 mb balustrad modrzewiowych szczotkowanych. Ściany zewnętrzne piwnic są murowane z kamienia granitowego ciętego na miejscu na grubość 15 cm, ramki wokół okien będą okuwane w kolorze antracytowym.

Budowa Sól

Budynek z bala o śr. 30 cm na mszenie

Budowa Arno

Połączenie drewna z stylem nowoczesnym, myślę że się nam to udało i całość prezentuje się całkiem dobrze.

Budowa Jacques

podjęliśmy się trudnego zadania dostawienia do istniejącego budynku z bala - ścian z bala, który był odrysowywany oraz ręcznie wycinany za pomocą piły spalinowej oraz wszelkiego rodzaju narzędzi ręcznych (dłuta, specjalne żłobiki etc.). Budynek został poddany całkowitej modernizacji, prawie 40 % budynku znajduję się pod ziemią. Dobudówka została wykonana z bloczka betonowego zalewanego betonem, reszta konstrukcji wykonana z bala. Całkowicie została wymieniona stolarka okienna na pasywne okna modrzewiowe dwukomorowe. Powierzchnia dachu wykonanego na styl francuski wynosi prawie 400,00 m2. Powierzchnia użytkowa to prawie 550 m2. W budynku znajdują się między innymi: dwie sauny (parowa i fińska) oraz osiem łazienek z toaletami.

Budowa Franco

Kolejna nasza realizacja tym razem wykonana z daglezji, cała elewacja, więźba dachowa, podbitka szczotkowana. Inwestor nie chciał nic impregnować, po prostu ma się to zestarzeć od działania promieni UV.

Nasz zakres prac polegał na wykonaniu całego budynku wraz z robotami wykończeniowymi.

Stan surowy zamknięty wykonaliśmy w 6 tygodni.

Grill "pod skocznią"

Inwestycja realizowana przy współpracy z Gminą Istebna w ramach zadania:
"Przebudowa grilla na terenie Amfiteatru pod Skocznią w Istebnej w ramach projektu pn.: ROZWÓJ POTENCJAŁU PRZYRODNICZEGO I KULTUROWEGO TRANSGRANICZNEJ DOLINY RZEKI OLZY – ETAP I " 🙂

Bardzo duży zakres prac, który został wykonany od demontażu starego grilla aż do wykonania nowej konstrukcji wraz z wzmocnieniem fundamentów myślimy, że dało zamierzony efekt.

Do budowy grilla zostały wykorzystane naturalne materiały, żeby podkreślić regionalny styl, m.in: kamień naturalny z rozbiórki, świerk istebniański na całą konstrukcję, blacha AHI Roofin Gerard® Corona - w kolorze czarnym jako pokrycie dachowe.

Budowa "Bystra1"

Kolejna realizacja budynku z bala o średnicy 32 cm na pióro-wpust, łączonych w narożnikach na węgły.

Od zewnątrz bal jest przyokrąglany, natomiast wewnątrz belki są sfazowane .

Na żywo można go zobaczyć w BYSTREJ!

Budowa Czechy

Realizacja z bala gr. 30 cm na mszenie połączonego w narożnikach na tzw. "RYBI OGON"